KURUMSAL

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu

Özellikle okulların açıldığı dönemlerde üniversiteye yeni kayıt yaptıracak olan öğrenciler Ankara erkek öğrenci yurdunu seçmektedirler. Yurtlar son derece konforlu ve güvenlidir. İlk kez gelenler için ailelerin içi son derece rahat olmalıdır. Çünkü artık burası onların ikinci evi olmuştur. Bu nedenle onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur.  Hiçbir öğrencinin huzursuz hissedeceği bir ortamın olmasına bizler müsaade etmeyeceğiz. Onlar bizim de çocuklarımız olacaktır.

Neden Ankara Erkek Öğrenci Yurdu?

Öncelikle huzurlu bir ortamı ve aile sıcaklığı için bizi tercih etmekten pişman olmayacaksınız. Yurdumuzun konaklama hizmeti son derece konforludur. Burada yaşayan öğrencilerin kaynaşması bizin için önemlidir. Bunu için gerekli sosyal ortamlar yaratılmaktadır. Öğrencilerimizin okuldaki başarısı biçim için çok önemlidir. Öğrencinin okul başarısı kaldığı yere de bağlıdır. Kaldığı yerde mutlu olan Ankara erkek öğrenci yurdu öğrencileri derslerinde de gerekli başarıyı gösterebilmektedir. Bu konuya ilgimiz yüksek derecededir. Aileler bu konuda endişelenmemelidir.

Amaçlarımız Nelerdir?

Öncelikle kayıt yaptıran öğrencilerden de gördüğümüz üzere amaçlarımızı gerçekleştirme yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Amaçlarımız, aile olmak, öğrencileri okullarında başarılı olması içi ortam yaratmak, ev sıcaklığı yaratmak, bireysel zamanlarına saygı duymak ve öğrencilerimizin bireysel yaşantılarına karışmamak, öğrencilerden gelen önerilere her zaman açık olmak ve onları yerine getirmeye çalışmak ve yaşadığınız ortamda eğlenmenizi sağlamak.

Ankara Erkek Yurdunda Güvende Misin?

Temel prensiplerimizden biri de her zaman güvenli ortam yaratmaktır. Aileler ve öğrenciler bu konuda sonsuz güven duyabilirler. Her türlü konuda gerekli önlemler alınmıştır. Gerekli teknik tadilatların bakımı zamanında yapılarak olası birçok durumun önüne geçilmiştir. Ankara erkek öğrenci yurdunda kalanlar bize ailelerin emanetidir. Bizler de emanet edileni en iyi şekilde korumaktayız.

Nasıl Bir Ortam Sizi Beklemektedir?

Hepimizin yaşadığı bu ortamda hijyene son derece önem verilir. Temizlik yapılmayan bir ortamda yaşamak mümkün değildir. Bu nedenle çalışanlarımız hepimiz için en güzel ortamı yaratmak için uğraşmaktadır.

Bireysel alana son derece saygı duyan kuruluşumuz sizin rahat edeceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Mutlu olacağınız bir ortam sizi beklemektedir.