KURUMSAL

Ankara Erkek Yurdu

Ankara Erkek Yurdu

Birçok insan ilk kez gittiği bir şehirde kalacak yer aramayı öncelik olarak edinir. Ankara erkek yurdunun kapıları herkese açıktır. İster öğrenci olarak gelmiş olsun ister çalışan olarak gelmiş olsun kalacak yer sıkıntısı çekmeyecektir. Son derece güvenli olan yurt ortamında yaşamaya başlayacak olan kişiler kendilerini evlerinin konforluğunda hissedecektir.

Ankara Erkek Yurdunu Neden Tercih Etmelisin?

Bir yerde mutlu olmanın koşulu zamanını geçirdiğin ve uyuduğun yerde huzurlu olmaktır. Temel amaç konforu sonuna kadar hissettirmektir. Ankara erkek yurdunda kalacak kişiler, ferah bir ortamın içinde yaşayacaklardır. Çalışma arkadaşlarımız arasında uyum söz konusudur. Bu konuda sıkıntı yaşanmaması için özenli bir şekilde hizmetimizi sunmaktayız. Her kalan kişi burayı evleri olarak benimsemektedir. Hem yönetim hem çalışanlar burada yaşayan herkesle dost ilişkisi kurmaktadırlar. Son derece güvenilir olan bu ortam ailelerin gönül rahatlığıyla tercih ettiği bir yerdir.

Hizmet Anlayışımız Nedir?

Belirlediğimiz vizyon doğrultusunda herkese eşit hizmet vermek, güvenilir olmak ve rahatı sağlamak gibi temel prensiplerimiz vardır. Kişinin talep ettiği şekilde kalma seçenekleri çeşitliliğimiz vardır. Ankara erkek yurdunda yaşayan herhangi bir kişi problem yaşadığı zaman anında çözüm odaklı davranarak problemi çözmeyi ve sorunu ortadan kaldırmaya odaklı hareket etmekteyiz.

Yurtta çıkan teknik problemlerin (tadilat gerektiren) bize bildirilmesi dahilinde hemen gereken işlemin yapılmasına özen gösterilmektedir. İkamet eden kişinin hiçbir problem yaşamaması bizim hizmet anlayaşımızdır.

Vizyon Ve Misyonumuz Nedir?

Vizyonumuz hedeflediğimiz ve vaad ettiğimiz işleri en kaliteli şekilde yerine getirmektir. Tercih edilen birinci yurt olmak, gelen herkesin mutlu olmasını sağlamak, ev ortamını aratmamak, sıcak dostluklar kurmak ve her zaman çözüm odaklı olmaktır. Misyonumuz ise vizyonumuz belirttiğimiz gibi onları en doğru şekilde en hatasız şekilde gerçekleştirmektir. Sizlerin desteğiyle bunları her zaman gerçekleştirebiliriz.

Kayıt Yaptıracak Kişiler Nelerden Faydalanabilir?

Kayıt yaptıracak kişilerin hangi hizmetleri göreceği merak konusudur. Hemen hemen her yurt aynı şeyleri söyler. Her yurtta olduğu gibi bizi tercih edenlerde aynı şeylerden elbette yararlanacaklardır. Ekstra olanaklarımız kayıt sırasında anlatılacaktır. Sunduğumuz olanaklar herkesin rahat etmek için isteyeceği güzel fırsatlardır.